Si mundem te blej biletat?

A) Pasi te keni perfunduar blerjen ne email-in tuaj do te shfaqet nje link Ju mund Mundeni te zbrisni dhe te printoni bileten B) Mundeni ta ruani ne telefonin tuaj Ne hyrjen e zones bileta juaj do te kontrollohet.Aty do te merrni nje byzylyk qe do e mbani gjate gjithe kohes se shfaqjes.